Wiosenny Festiwal Talentów - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 13 w Lublinie

Tag img 29.04.2024, 07:57

Wiosenny Festiwal Talentów

Uczniowie na widowni.

Wiosenny Festiwal Talentów jest cyklicznym wydarzeniem w naszej szkole. Uczniowie na scenie prezentują efekty pasji i zainteresowań. W tym roku uczniowie klas 4-7 zaprezentowali swoje umiejętności w piątek 26 kwietnia 2024 r.
Festiwal rozpoczął występ zespołu bębniarskiego, który pracuje pod kierunkiem p. Anny Wąsak. Następnie usłyszeliśmy piękne wykonania piosenek w języku polskim i angielskim. Widownię zauroczyła recytacja poezji. Podziwialiśmy tancerki prezentujące taniec nowoczesny. Widzów zachwycili interpretacją utworów klasycznych pianiści i gitarzysta. Zaprezentowano również krótkie filmy dokumentujące znakomite umiejętności uczennic trenujących jazdę figurową na lodzie, akrobatykę oraz gimnastykę powietrzną na szarfach.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom Wiosennego Festiwalu Talentów wspaniałych występów.