Kadra - Zespół Szkół nr 13 w Lublinie

Article heading icon

Kadra zarządzająca, pedagogiczna i niepedagogiczna

Kadra zarządzająca
Nazwisko Imię Stanowisko
Błaszczak Marek Dyrektor
Bartczuk Barbara Wicedyrektor
Konarzewska Małgorzata Wicedyrektor
Starownik Zofia Wicedyrektor
Wielgus Agnieszka Wicedyrektor
Włodarczyk Jolanta Wicedyrektor
Zawół Alina Wicedyrektor

 

Kadra pedagogiczna
Imię Nazwisko Stanowisko
Antoszek Nina Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Bajun Jolanta Edukacja wczesnoszkolna
Bałdyga Barbara Edukacja wczesnoszkolna
Baran Sylwia Wychowawca świetlicy
Barczak Marlena Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Bartczuk Barbara Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Batyra Iwona Edukacja wczesnoszkolna
Bil Katarzyna Wychowawca świetlicy
Binięda Marcelina Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Borowska-Sala Anna Obowiązki bibliotekarza
Bracław Wojciech Wychowanie fizyczne
Branica Marta Logopeda
Bryczek Marta Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Buczek Ilona Wychowawca świetlicy
Budynkiewicz Agnieszka Język angielski
Budzyńska Sylwia Język angielski
Burczyński Rajan Wychowanie fizyczne, Wychowawca świetlicy
Bylińska Magdalena Religia
Ceglińska Agnieszka Język angielski
Chołomej Edyta Język niemiecki, Wychowawca świetlicy
Chruściel Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
Chyćko Jolanta Edukacja wczesnoszkolna
Cięszczyk Aneta Matematyka
Dalmata Adrianna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Dębek Aneta Wychowawca świetlicy
Drożdż-Żytyńska Barbara Język polski
Dubiel Elżbieta Historia
Duda Karolina Język angielski
Dzyr Joanna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Fedyk Agata Edukacja wczesnoszkolna
Gałat Joanna Pedagog specjalny, Nauczyciel wspomagający
Gałat Marlena Edukacja wczesnoszkolna
Głos Agnieszka Wychowawca świetlicy
Golec Agata Wychowawca świetlicy
Gołąb Marta Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Górska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Grzelak Ewelina Edukacja wczesnoszkolna
Gutek Aleksandra Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Hałasa Paulina Wychowawca świetlicy
Horyńska Agnieszka Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie
Iskra-Czarnota Karolina Wychowawca świetlicy
Janczyk Marcin Muzyka, Wychowawca świetlicy
Janicka Magdalena psycholog
Janiszewska Małgorzata Matematyka
Jarosiewicz Arkadiusz Wychowawca świetlicy
Jarzyna Dorota Wychowawca świetlicy, Nauczyciel wspomagający
Jaworska Aneta Język angielski
Jędrys Eliza Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Juźwiak Anna Wychowawca świetlicy
Kalbarczyk Karolina Nauczyciel wspomagający
Kardas-Wójtowicz Anna Edukacja wczesnoszkolna
Kijewska Dorota Język niemiecki
Kleczkowska-Kadłubiak Małgorzata Wychowawca świetlicy, Wychowanie fizyczne
Knap Maria Edukacja wczesnoszkolna
Konarzewska Małgorzata Geografia
Konopka Piotr Wychowanie fizyczne
Koper Katarzyna Pedagog
Korzeniowska-Pakuła Monika Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Kowalczyk Paulina Logopeda
Kowalik Dorota Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca świetlicy
Kowalska Anna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Kowalska Emilia Język polski
Krzewińska Ewa Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Ksiądz Małgorzata Wychowawca świetlicy
Kucharczyk Agnieszka Plastyka
Kukier Łukasz Religia
Lato Urszula Edukacja wczesnoszkolna
Majcherska Dorota Obowiązki bibliotekarza
Małaj Marta Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Marczewska Teresa Język polski
Marek Anna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Maślanek Katarzyna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Matysek Paulina Wychowawca świetlicy
Matysiak Magdalena Religia
Mazurek Ewelina Obowiązki bibliotekarza
Mazurek Iwona Informatyka
Mazurek Paulina Język polski, Obowiązki logopedy
Mełgieś Paulina Język angielski
Michalska Katarzyna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Mielniczek Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
Migdał-Jarosz Magdalena Język angielski
Mikos Katarzyna Język polski
Mróz Emilia Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Mużacz Monika Edukacja wczesnoszkolna
Neć Aleksandra Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Ojer Marlena Język hiszpański, Wychowawca świetlicy
Olszak-Pluta Anna Edukacja wczesnoszkolna
Ożóg Agata Geografia, Wychowawca świetlicy
Paduch Alicja Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Pawka Karolina Wychowanie fizyczne
Pękała Monika Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Piech Beata Edukacja wczesnoszkolna
Piskorz Joanna Edukacja wczesnoszkolna, Wychowanie do życia w rodzinie
Piwowarska Katarzyna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Podstawka Edyta Edukacja wczesnoszkolna
Pogoda Magdalena Edukacja wczesnoszkolna
Pyszniak Jolanta Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca świetlicy
Pytlak Magdalena Wychowanie fizyczne
Rojewski Andrzej Edukacja dla bezpieczeństwa, Technika
Rudź Sylwia Nauczyciel wspomagający
Ryabchenko Nataliya Wychowawca świetlicy
Sadlej Monika Wychowawca świetlicy
Sajkiewicz Katarzyna Wychowawca świetlicy
Siwiec Aneta Matematyka
Skubicha Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca świetlicy
Sobiecka Agata Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Stachowicz Monika Biologia, Przyroda
Starownik Zofia Język polski
Stec Iwona Wychowanie fizyczne
Sternik Magdalena Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Surdacka Ewa Religia, Nauczyciel wspomagający
Szczepańska-Kras Emilia Edukacja wczesnoszkolna
Szczerbicka Edyta Język polski
Szczygliński Paweł Religia
Szewczyk Ewelina Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Szwed Magdalena Matematyka
Szyłejko-Flis Anna Wychowawca świetlicy, Wychowanie fizyczne
Szymaniak Natalia Wychowawca świetlicy, Chór
Śliwa Łucja Wychowawca świetlicy
Taradyś Magdalena Religia
Teresińska Małgorzata Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Wagner Agnieszka Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Wąsak Anna Chór, Muzyka
Wieczorek Barbara Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Wielgus Agnieszka Logopeda
Wielgus Bożena Fizyka
Wilczek Anna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Włodarczyk Anna Kierownik świetlicy, Chemia, Wychowawca świetlicy
Włodarczyk Jolanta Edukacja wczesnoszkolna
Wnuk Katarzyna Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Woźniak Agnieszka Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Woźniak Małgorzata Wychowanie fizyczne
Wróblewska Agnieszka Wychowawca świetlicy
Wróblewska-Uścimiak Karolina Edukacja wczesnoszkolna
Zarzycka Iga Nauczyciel dzieci przedszkolnych
Zawadzka Izabela Edukacja wczesnoszkolna
Zawół Alina Matematyka
Zgardzińska Anna Język angielski
Zhuravlova Viktoriia Wychowawca świetlicy
Zieliński Mirosław Informatyka
Ziemba Joanna Biologia, Chemia, Przyroda
Zwierzchowska Katarzyna Język angielski
Żuławska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna

 

Kadra niepedagogiczna
Nazwisko Imię stanowisko
Bab Zbigniew główny specjalista do spraw bhp
Dacko Anna samodzielny referent
Deputat Beata główny specjalista
Grzywacka Małgorzata główny specjalista
Jabłońska Kamila główny specjalista
Korona Ewelina kierownik stołówki
Krzewińska Magdalena główny specjalista
Mandziarz Agnieszka główny specjalista
Podgajniak Marek kierownik gospodarczy
Pogorzelska Anna sekretarz
Radkowska-Kluziak Monika główna księgowa
Spytek Witold administrator sieci komputerowej
Wciseł Robert główny specjalista