Sukces dziewcząt w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 13 w Lublinie

Tag img 26.02.2024, 17:40

Sukces dziewcząt w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej

zdjecie grupy medalistek - piłka ręczna

Wielkim sukcesem zakończył się udział naszej szkoły we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Miasta Lublin w kategorii Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody, rozgrywane corocznie na terenie miasta Lublin, zrzeszają reprezentacje uzdolnionych w różnych dyscyplinach sportowych uczniów. Jest to okazja do rozwijania talentów oraz integracji zawodników w duchu rywalizacji fair-play. Nasze dziewczęta, wykazując się zaangażowaniem i wolą zwycięstwa, wywalczyły w zawodach II miejsce i tym samym zdobyły wicemistrzostwo w kategorii Dzieci. Finałowy mecz z udziałem reprezentacji naszej szkoły obfitował w wiele sportowych emocji, a o ostatecznym wyniku meczu decydowały rzuty karne. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy postawy i życzymy dalszej pasji w rozwijaniu swoich sportowych uzdolnień.